Fruit Ninja

Fruit Ninja Lite (Symbian) 1.0

Owocowy ninja za darmo na telefony Nokia

Zalety

  • Soczysta grafika
  • Świetne, realistyczne efekty dźwiekowe
  • Oryginalny pomysł na grę
  • Stworzona do gry na ekranach dotykowych

Wady

  • Może stać się monotonna

Doskonały
9

Fruit Ninja to darmowa gra zręcznościowa na telefony Nokia z systemem Symbian ^3. Naszym celem jest rozbijanie owoców w stylu wojowników ninja - jednym precyzyjnym cięciem. Fruit Ninja zachwyca prostym, ale oryginalnym pomysłem i gwarantuje doskonała zabawę.

Gra Fruit Ninja jest niebezpiecznie uzależniająca. Kto by pomyślał, że może przykuć nas do ekranu telefonu tak prosta produkcja. Powodem tak dużej grywalności może być zabawny pomysł na grę oraz doskonałe wykonanie. Odgłosy jakie wydaje nasza klinga jak i rozcinane owoce są bardzo realistyczne, a grafika soczyście kolorowa.

Jak grać we Fruit Ninja na telefony Nokia? Na ekranie co kilka sekund pojawiać się będą różne owoce. Naszym zadaniem jest przeciąć je poruszając szybko palcem po ekranie telefonu. Im więcej owoców przetniemy za jednym zamachem tym lepiej. Fruit Ninja oferuje kilka trybów rozgrywki, różniących się między sobą stopniem trudności oraz obecnością dodatkowych obiektów. Bomb nie powinniśmy przecinać, ale magiczne owoce, które spowalniają czas, a i owszem.

Fruit Ninja

Download

Fruit Ninja Lite (Symbian) 1.0

Opinie użytkowników o Fruit Ninja